ТУРБОВАНИЙ

Газовий котел Vaillant T-4 турбований двоконтурний 18-24 kw
9 499 ₴
- В наявності
- Код: 89023
+380 (68) 924-07-05
Консультант- +380 (99) 706-64-80Консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безфітільний електророзпал, повністю автоматизована робота, чотирирівневий захист (газ, вода, напруга, обмежувач температури).
Середня продуктивність гарячої води становить від 12 до 16 л/хв.
Економна витрата газу. Режим «зима-літо».
Котел забезпечує легкий передній доступ до всіх компонентів і має коаксіальний витяжний канал з нержавіючої сталі.
Гарантія 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vaillant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 97 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Об'єм води в котлі | 11 л |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Мінімальна температура димових газів | 70 град. |
| Максимальна температура димових газів | 110 град. |
| Колір | Білий |
| Вага | 42 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конвекційні |
| Стан | Вживані |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип Димохду | Турбований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 499 ₴




